Magyarország szeretlek

Községünkben hagyománya van a „Magyarország szeretlek” programnak, melyet népszerű szüreti felvonulással és bállal zárunk. Minden évben sok fiatal készül, hogy táncos, mulatós hívogatás keretében felvonuljon a település utcáin, invitálva a lakosokat az esti mulatságra. Hetekkel korábban készülnek a fiatalok, gyerekek az idősebbekkel együtt erre a napra. Délelőtt több bográcsban készültek a főzőversenyre a finom ételek. A közös ebéd után került sor a felvonulásra. Rövid pihenő után a bál nyitásaként műsort adtak a résztvevőknek a kulturális egyesület tagjai és az általános iskolai tanulók.

Add a Comment

Your email address will not be published.