Tűzzománc foglalkozás

2018. július 10-én tűzzománc foglalkozás  került megrendezésre a Művelődési Házban a helyi általános iskola tanulói számára. A foglalkozás célja az volt, hogy a nyári szünetben a tanulók számára olyan hasznos elfoglaltságot teremtsünk, ahol a gyerekek jól érzik magukat. A képalkotás egy speciális területét mutatta be Sugár Ibolya tűzzománc művész, ahol mind formai, színbeli, technikai sajátosságokat ismerhettek meg.  A programunk további célja a közösségteremtés, az egymás segítése, egymás véleményének elfogadása volt. A gyerekek jól érezték magukat, jövőre is várjuk őket vissza.

Add a Comment

Your email address will not be published.